Управління

Сучасна школа повинна бути головною ланкою навчання і виховання підростаючого покоління.

Управління навчально-виховним процесом у школі здійснюється на основі положень Конституції України, закону «Про освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та є складною і динамічною системою, яка відтворює складну мережу різноманітних міжособистісних стосунків і зв'язків між її елементами. Для того, щоб системний підхід здійснювався та розвивався, мав творчий характер, він повинен бути теоретично обгрунтований на основі наукової організації педагогічної праці та управління.

Упровадження в практику нашої школи науково обгрунтованих принципів і методів управління та навчання, використання новаторських ідей кращих педагогів і досвіду класичної педагогічної науки сприяє впровадженню наукової організації педагогічної праці в навчальний процес.

Наукова організація праці - творча проблема, яка містить у собі наукову організацію управління, спрямовану на створення умов ефективного формування компетентностей учнів та ефективне використання ресурсів школи.
 Проблеми наукової організації праці розглядаються на всіх методичних заходах. Упровадження наукової організації в школі пов'язане із перспективним плануванням роботи, удосконалення навчально-виховного процесу, підвищенням професійного рівня педагогів, ефективності навчально-виховного процесу.
         Добре організований сучасний заклад - це єдиний організм, усі підрозділи якого пов'язані між собою. Ефективність роботи закладу залежить від усього його колективу, чіткого планування та системи управлінської діяльності.

Модель управління:
 Директор - управління школою
 Заступники директора з навчально-виховної роботи - управління якістю роботи педагогів
 Учитель - управління навчання учнів
 Учень - самоуправління процесом, засвоєння змісту навчання